Kriss Sheridan
05.07.2017 | Kriss Sheridan

Kriss Sheridan – piosenkarz, autor tekstów, aktor, podróżnik. Urodzony w Bielsku-Białej. Syn Polki i Amerykanina. Ma również niemieckie obywatelstwo. Współpracował ze stacjami telewizyjnymi i radiowymi takimi jak RTL Group, ProSiebenSat.1, Televisión Española, RFO czy Radio Bayernwelle, w Monachium i Madrycie. Studiował w Monachium, Madrycie i Nowym Jorku. Sheridan został pomyślnie przyjęty do Lee Strasberg Theatre & Film Institute w Nowym Jorku, pracował również jako model. W 2016 Sheridan zakończył prace nad swoim pierwszym albumem solowym i podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią RegioRecords (dystr. Universal Music Polska).

21.03.2017 miała miejsce premiera pierwszego singla HAPPY, który jest zapowiedzią jego debiutanckiego albumu. Kompozytorem muzycznym całej płyty jest znany w Polsce producent Marcin Kindla, którego Sheridan poznał (ciekawostka) w samolocie pracując jako steward. Teledysk do pierwszego singla został nagrany w Norwegii. Artysta, który mimo ciężkich początków kariery w 2013, powraca do korzeni i podejmuje kolejną próbę na polskim rynku muzycznym.

Jego debiutancki singiel HAPPY zdobywa kolejne listy przebojów. HAPPY to utwór o przewrotnym tytule, o podążaniu za szczęściem. Kriss Sheridan śpiewa o nieszczęśliwej miłości, o straconych szansach, zrozumieniu kiedy i przy czyim boku był szczęśliwy. Jego serce jest pełne nadziei, która umiera jako ostatnia. Melancholia w zwrotkach i pozytywne refreny składają się na całość utworu. Dopełnieniem są przepiękne plenery Norwegii.

reklama