Anna Popek
Anna Popek /fot. TVP/


Nowa gwiazda w TVP Polonia - Anna Popek dołączy do zespołu „Halo Polonia”

Już w poniedziałek, 5 września, Anna Popek oficjalnie poprowadzi magazyn „Halo Polonia”. Od tej pory na stałe wejdzie do grafiku prowadzących wieczorny blok polonijny w TVP Polonia.

Anna Popek zadebiutowała w roli prowadzącej magazyn „Halo Polonia” 19 sierpnia br. A od września na stałe dołączy do zespołu dziennikarzy: Agaty Konarskiej, Edyty Mikołajczyk, Joanny Racewicz, Marka Zająca, Grzegorza Miśtala, Marcina Czapskiego i Adama Krzykowskiego.

„Halo Polonia” to studio interaktywne stanowiące uzupełnienie serwisu informacyjnego „Polonia 24”. W każdym wydaniu prowadzący poruszają ważne tematy dotyczące życia Polaków mieszkających poza granicami kraju, zapraszają rzeczowych i interesujących gości. Od poniedziałku do piątku widzowie mogą liczyć na cenne porady i interwencje. „Polonia 24” to jedyny serwis informacyjny skierowany do Polaków mieszkających poza granicami kraju. Przekazywane są tu najważniejsze i najciekawsze informacje z życia społecznego, a także gospodarki, polityki i ekonomii.


„Polonia 24” i „Halo Polonia” od poniedziałku do piątku od godziny 21:50. Powtórki wydań o godz. 4:20 oraz następnego dnia od 11:05 (soboty od godz. 10:50) w TVP Poloniareklama